email

biuro@green-motion.pl

dane adresowe

Będargowo 17 A

72-005 Przecław

DANE KONTAKTOWE:

© Copyright Green Motion 2019

+48 797 366 101

kontakt

POLITYKA PRYWANTOŚCI

+48 797-366-101 Szczecin

 

 

logo
kontakt

 

Ile kosztuje ogrzewanie podłogowe?

 

Głównym założeniem skutecznego ogrzewania podłogowego jest użycie niskotemperaturowego czynnika grzewczego, którego zadaniem jest dostarczanie wody o odpowiedniej temperaturze do instalacji bez zbędnych ubytków ciepła. Najlepszym rozwiązaniem jest użycie pompy ciepła, która wykorzystuje temperatury do 60 stopni celsjusza. Ogrzewanie podłogowe oraz pompy ciepła są dostępne w naszym sklepie Green Motion. Pompa ciepła, która współpracuje z ogrzewaniem podłogowym gwarantuje duży komfort grzewczy oraz możliwość obniżenia rachunków w okresie zimowym. Zakup ogrzewania podłogowego wiąże się jednorazowym dużym kosztem zakupu, jednak w dalszej perspektywie pozwala nam zaoszczędzić na rachunkach oraz instalacji, która wydłuża swoją żywotność dzięki zastosowaniu pompy ciepła pracującej na niskich temperaturach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zadania pomp ciepła

 

Ceny paliw na rynku stopniowo wzrastają. Zadaniem pompy ciepła jest generowanie małych kosztów związanych z ogrzewaniem. Ogrzewanie budynku wynosi 75 procent kosztów jego utrzymania, pompy ciepła mogą skutecznie zmniejszyć wydatki z tego wynikające nawet na kilkadziesiąt lat. Co ważne pompy ciepła mogą być zasilane energią słoneczną, nie mają więc negatywnego wpływu na środowisko, pozwalają nie tylko ogrzewać ale również chłodzić pomieszczenie oraz pomagają zaoszczędzić nam czas oraz pieniądze przeznaczone na zakup materiału opałowego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ogrzewanie podłogowe - ile może kosztować?

 

Ogrzewanie podłogowe wiąże się z poniesieniem jednorazowego dużego kosztu, jednak na przestrzeni 6-7 lat inwestycja zwraca się, gwarantując dużą oszczędność w późniejszych latach. Nasza firma Green Motion oferuje pompy ciepła i instalacje ogrzewania podłogowego, w celu ustalenia ceny zapraszamy do konsultacji za pomocą danych kontaktowych podanych na naszej stronie internetowej Green Motion. Oferujemy usługi na terenie miasta Szczecin oraz województw: zachodniopomorskiego i lubuskiego.

 

 

Pompy ciepła i ogrzewanie podłogowe
ile kosztuje ogrzewanie podłogowe
pompy ciepła szczecin