Szczecin

+48 797-366-101 

PROGRAM "CZYSTE POWIETRZE"

Informacje o programie:
Program przeznaczony jest dla właścicieli lub współwłaścicieli jednorodzinnych budynków mieszkalnych, lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą
Zakres wsparcia - dofinansowanie wymiany starych i nieefektywnych źródeł ciepła na paliwo stałe na nowoczesne źródła ciepła spełniające najwyższe normy, oraz przeprowadzenia niezbędnych prac termomodernizacyjnych budynku
Kwota dofinansowania - Dotacja może wynosić do 30 000 zł dla podstawowego poziomu dofinansowania i 37 000 zł dla podwyższonego poziomu dofinansowania.
Dodatkowe informacje oraz wnioski można uzyskać na stronie https://czystepowietrze.gov.pl

PROGRAM "MÓJ PRĄD"

Informacje o programie:
Program skierowany jest do osób fizycznych wytwarzających energię elektryczną na własne potrzeby, które mają zawartą umowę kompleksową(z Operatorem Sieci Dystrybucyjnej – OSD, zakładem energetycznym) regulującą kwestie związane z wprowadzeniem do sieci energii elektrycznej wytworzonej w mikroinstalacji. 

Więcej informacji oraz wnioski uzyskasz na stronie
https://mojprad.gov.pl/

KREDYT I LEASING 

Dla klientów zainteresowanych sfinansowaniem swojej inwestycji zachęcamy do skorzystania z usług In Banku.
W bardzo prosty sposób możecie Państwo sami określić parametry finansowania klikając na poniższy link.

ZŁÓŻ WNIOSEK


Jak otrzymać?
Inbank to internetowy bank. Dlatego jako nowy klient, zostaniesz poproszony o wypełnienie wniosku w serwisie bankowości internetowej.