Szczecin

+48 797-366-101 

Fotowoltaika to proces wytwarzania energii elektrycznej z darmowego, słonecznego promieniowania. W tym procesie wykorzystywane są panele fotowoltaiczne, które odpowiadają za czerpanie energii ze słońca, a następnie przekształcają ją w prąd. Energia słoneczna może być używana do zasilania niewielkich urządzeń przenośnych, ale również całych budynków ogrzewając je czy podgrzewając wodę przy użyciu instalacji fotowoltaicznych. 

Firma Green Motion świadczy swoje usługi z zakresu montażu fotowoltaiki w województwie Zachodniopomorskim, a szczególnie w miejscowościach, takich jak Szczecin, Przecław czy Stargard. Jeśli jesteś zainteresowany montażem paneli fotowoltaicznych, zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu.

Panele i instalacje fotowoltaiczne

Korzystanie z fotowoltaiki jest jednym z najbardziej ekologicznych rozwiązań z zakresu czerpania energii, ponieważ uzyskujemy ją z naturalnego źródła za pomocą instalacji fotowoltaicznych, które pobierają energię ze słońca i przekształcają ją w prąd. Panele fotowoltaiczne należy umieścić tak, by skierowane były ku słońcu. Nasi pracownicy posiadają należyte doświadczenie, dlatego dobiorą najkorzystniejsze miejsce montażu, aby uniknąć ewentualnych strat wydajności.

Instalacje fotowoltaiczne
Green Motion 

Przy wyborze  instalacji fotowoltaicznych najlepiej zaufać fachowcom. Firma Green Motion zrealizowała dziesiątki zleceń w przeciągu kilku lat, dzięki czemu możemy śmiało powiedzieć, iż dysponujemy wymaganą wiedzą w zakresie odnawialnych źródeł energii. Oferujemy Państwu fachowe doradztwo oraz instalację paneli fotowoltaicznych. Działamy na terenie Szczecina, Przecława oraz województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. 

Fotowoltaika zachodniopomorskie

Panele fotowoltaiczne stają się coraz bardziej popularne, nie tylko ze względu na coraz większą świadomość społeczeństwa obejmującą ochronę środowiska, ale również możliwość czerpania korzyści ze źródeł odnawialnych. Obecnie możemy zauważyć duży wzrost świadomości ludzi na temat energii odnawialnej. Z tego powodu coraz więcej osób decyduje się na zastosowanie źródeł energii we własnych domach. Wśród najpopularniejszych rozwiązań znajdują się instalacje fotowoltaiczne. Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości usług - koniecznie skontaktuj się z nami

Jak instalacja fotowoltaiczna przetwarza światło słoneczne na prąd?

Najważniejszą rolę w całym procesie odgrywają panele fotowoltaiczne i ich budowa. Dzięki temu, że zbudowane są z ogniw łączących się ze sobą szeregowo w określonej ramie, są w stanie przechwytywać energię ze słońca, a następnie przetwarzane i zamieniane na prąd. Warto podkreślić, iż nadwyżka prądu zostaje magazynowania lub może zostać odsprzedana, dzięki czemu zysk z inwestycji zwraca się stosunkowo szybko. 

KROK 4

Montaż paneli fotowoltaicznych

To czas, w którym rozpoczyna się montaż instalacji fotowoltaicznej na Twojej posesji. Pamiętaj, aby w umówiony dzień zapewnić monterom dostęp do dachu oraz systemu elektrycznego w Twoim domu.

KROK 5

Kontrola, zatwierdzenie i podłączenie

Podczas tego etapu następuje uruchomienie całej instalacji poprzez podłączenie systemu do rozdzielni elektrycznej. 

Po zainstalowaniu paneli fotowoltaicznych możesz cieszyć się niższymi rachunkami za prąd oraz czerpać wiele korzyści. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami, chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości. 

NAPISZ DO NAS